Edcx.com.ua
+38 (095) 696-30-78 (Viber, Telegram), +38 (093) 141 31 09
Головна
Про компанію
Продукція
Співпраця
Новини
Контакти

Китайський паракорд vs Український EDCX паракорд

Китайський паракорд суттєво відрізняється від нашого з обєктивних причин.
Китайський паракорд - це двійник відомого паракорду. Зовні китайський паракорд виглядає як оригінальний паракорд. Він має однакову товщину 4 мм і візуально майже ідентичний.

Різниця зі справжнім нейлоновим паракордом стає більш очевидною в руці: цей шнур трохи пласкіший і більш пластичний, ніж справжній нейлоновий паракорд. Оскільки тут використовуються перероблені матеріали (перероблений поліестер) замість перевірених фірмових матеріалів (нейлон), міцність на розрив паракорду 550 типу III також не може бути досягнута у китайському паракорді.

Крім того, при ручній роботі з китайським і нашим паракордом, який ми виготовляємо за американськими стандартами, теж є ряд відмінностей. За нашими тестами і зі слів клієнтів, які плетуть браслети, темляки, брелоки, помічено, що паракорд китайського виробництва при нагріванні плавиться і починає горіти і капати, а нейлоновий шнур акуратно оплавляється і не горить. Завдяки цьому з ним зручно працювати.

 Китайський паракорд:

 chinese paracord

  

Український паракорд EDCX:

 EDCX paracord for comparison

 

Не завжди низька ціна відповідає якості товару, який ви будете продавати. Через неякісний паракорд ви втратите авторитет у тих, хто вже знайомий з паракордом і хотів би купити у вас.


Ми знаходимося поруч з вами, бо виробляємо паракорд в Україні. В нас є великий і малий опт, тому вам не потрібно буде щоразу купувати величезні обсяги товару, який буде просто стояти на складі до моменту поки не продасться.

Якщо ви хочете протестувати наш паракорд, ми завжди готові надіслати вам зразки для цього, перш ніж ви зробите основну покупку цього продукту.

Якщо у вас є запитання або ви хочете замовити продукцію чи безкоштовні зразки, тоді пишіть на пошту edcx.com.ua@gmail.com або Telegram, Viber (+380956963078).😉

Дивіться відео порівняння на нашому ютуб каналі https://youtu.be/BiPv50aSR7o?si=qrsnTFNMOsXAZIf0

 

Дата публикации: 30.08.2023